Instagram

Verde Travel

Bileta

Bileta avioni me cmime ekonomike nga Agjensi Turistike Verde Travel & Tours. Kontaktoni me agjentët tanë për cmimet më të mira në tregun Shqiptar.
SHENIM: Na vizitoni shpesh, pasi lista me poshte ndryshon sipas ofertave qe ne kemi ne muaj te caktuar!

Oferta Momentale per rezervime te hershme.Kujdes!!Jo te gjitha datat me oferte

✈️Tiranë – Rome 29€
✈️Tiranë – Pescara 29€
✈️Tiranë – Ancona 29€
✈️Tiranë – Malmo 39€
✈️Tiranë – Stockholm 39€
✈️Tiranë – Basel 35€
✈️Tiranë – Torino 35€
✈️Tiranë – Amsterdam 89€
✈️Tiranë – Munich 105€
✈️Tiranë – Malpensa 35€
✈️Tiranë – Catania 35€
✈️Tiranë – Hamburg 39€
✈️Tiranë – Geneva 45€
✈️Tiranë – Karlsruhe/Baden-Baden 35€
✈️Tiranë – Bergamo 39€
✈️Tiranë – Bruksel 55€
✈️Tiranë – Bologna 39€
✈️Tiranë – Paris 55€
✈️Tiranë – Venecia 39€
✈️Tiranë – Frankfurt Hahn 69€
✈️Tiranë – Bari 45€
✈️Tiranë – Verona 45€
✈️Tiranë – Pisa 45€
✈️Tiranë – Vienna 59€
✈️Tiranë – Dortmund 75€
✈️Tiranë – Eindhoven 39€
✈️Tiranë – Londër 65€
✈️Tiranë – Berlin 59€
✈️Tiranë – Stamboll 89€
✈️Tiranë – Athine 85€

Kontakt:
+355675008822
+355697010777 Viber/Whatsapp
✉ info@verdetravel.al ose na dergoni një mesazh në Instagram/ Facebook
Adresa: rruga Luigj Gurakuqi prane “Pazarit te Ri”

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

You don't have permission to register