Instagram

ACROTEL LILY ANN BEACH

ACROTEL LILY ANN BEACH

per person

Experience at Acrotel Lily Ann Beach
Lily Ann Beach është e vendosur në nje plazh, 9 km nga Neos Marmaras Village. Dhoma me ajër të kondicionuar kanë një ballkon të mobiluar me pamje nga Gjiri Kassandra. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë. Të gjitha dhomat në Lily Ann janë të ndritshme dhe të ajrosura me dysheme me pllaka. Ato përfshijnë një TV satelitor dhe telefon. Secili ka një banjo private me pajisje dhe dush.

Restoranti në Lily Ann Beach shërben mëngjes banket çdo ditë dhe një shumëllojshmëri të pjatave lokale. Bari i pishinës është gjithashtu lehtësisht i arritshëm nga plazhi dhe ofron kokteje dhe pije freskuese. Pishina me ujë të ëmbël në Lily Ann ka një zonë të veçantë për fëmijë. Fshati Nikiti është 11 km larg dhe plazhi i famshëm Vourvourou është 20 km larg.

 • Destination
 • Included
  24-hour front desk
  24-hour security
  5 Star Accommodation
  Aerobics Off-site
  Air conditioning
  Airport shuttle (additional charge)
  Archery Off-site
  ATM/cash machine on site
  Babysitting/child servicesAdditional charge
  Bar
  Barber/beauty shop
  Beach
  Beachfront
  Beauty Services
  Bicycle rental (additional charge)
  Bike tours
  Body scrub
  Body Treatments
  Body wrap
  Bottle of water
  Bowling Additional charge
  Breakfast
  Breakfast in the room
  Car hire
  Children television networks
  Children’s playground
  Chocolate or cookies
  Cleaning services
  Concierge service
  Currency exchange
  Cycling
  Daily housekeeping
  Darts
  Departure Taxes
  Diving Additional charge
  Dry cleaning Additional charge
  Entertainment and family services
  Entertainment staff
  Entry Fees
  Evening entertainment
  Facial treatments
  Facilities for disabled guests
  Family rooms
  Fax/photocopying Additional charge
  Fire extinguishers
  Fishing Off-site Additional charge
  Fitness
  Fitness centre
  Fitness classes
  Fitness/spa locker rooms
  Free! WiFi is available in all areas and is free of charge.
  Fruits
  Games room
  Garden
  Gift shop
  Hair colouring
  Hair cut
  Hair styling
  Hair treatments
  Hammam
  Heating
  Indoor play area
  Indoor pool
  Indoor pool (seasonal)
  Ironing service Additional charge
  Karaoke
  Kid meals
  Kid-friendly buffet
  Kids’ club
  Kids’ outdoor play equipment
  Kids’ pool
  Languages spoken(German, English, Russian, Turkish)
  Laundry Additional charge
  Library
  Lift
  Live music/performance Off-site
  Luggage storage
  Manicure
  Massage Additional charge
  Massage chair
  Meeting/banquet facilitiesAdditional charge
  Mini-market on site
  Newspapers Additional charge
  Nightclub/DJ
  Non-smoking rooms
  On-site coffee house
  Outdoor furniture
  Outdoor pool
  Outdoor pool (seasonal)
  Parking(Free, Secured )
  Pedicure
  Personal Guide
  Personal trainer
  Pets
  Private beach area Additional charge
  Restaurant
  Room service
  Safety deposit box
  Sauna
  Security alarm
  Shoeshine Additional charge
  Shops (on site)
  Smoke alarms
  Snack bar
  Spa and wellness centreAdditional charge
  Spa Facilities
  Special diet menus (on request)
  Sun terrace
  Sun umbrellas
  Swimming pool
  Table tennis
  Tennis court
  Tennis equipment Additional charge
  Terrace
  Tour desk
  Very good coffee!
  VIP room facilities
  Walking tours
  Water park
  Water slide
  Water sport facilities (on site)Additional charge
  Wine/champagne
  Yoga classes
 • Not Included
  Airport Transfers

Location

<
0.0
Overall
0
Accommodation
0
Destination
0
Meals
0
Transport
0
Value for Money
0

Write a review

s
You don't have permission to register